пʼятниця, травня 07, 2021

 

     ДІТИ, Я ЗВЕРТАЮСЬ ДО ВАС! 

Незабаром ми будемо відзначати велику історичну дату День пам'яті та примирення, а також День перемоги над нацизмом у другій світовій війні. Мені як вчителю історіі відомо (з досвіду роботи), що велика кількість сімей учнів нашої школи пам'ятає і зберігає пам'ять про героїчні подвиги близьких Ващої родині людей, які приймали участь у Другій світовій війні. Я звертаюсь до Вас! Зробіть фото, відео, просто запис зі слів, можливо інтерв'ю, спогади...інше...і відправте мені . Ми з Вами створимо книгу пам'яті яка буде нам для вивчення історії дуже корисною. Ми станемо літописцями нашого сьогодення і пам'ті минулого!

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ. ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ.

 

  Та війна стала можливою через змову антигуманних режимів – нацистського і радянського, які ставили геополітичні інтереси вище прав і свобод людини. Крім того, слабкість, страх і нерішучість міжнародної спільноти заохочували агресорів до все більшого розмаху злочинів.

Українці воювали на боці антигітлерівської коаліції (Об’єднаних Націй) і зробили значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками гітлерівської Німеччини. Ціною цього стали надзвичайні втрати упродовж 1939–1945 років – українців та інших народів, які проживали на нашій землі й боролися проти тоталітарних режимів. Тоді загинуло понад вісім мільйонів осіб. Ми добре знаємо ціну війни, тому плекаємо мир.

День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні символізує не тріумф переможців над переможеними, а має бути нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією. 

https://www.youtube.com/watch?v=RvDEhLzBtCo&vl=ru 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Історія України 7 класи

7-Б, 7-А на 25.03

Завдання на 25.03.2020 Тема:Галицько-Волинська держава за Данила Романовича та його нащадків 1.       Опрацювати § 20 2.       В...